Ürün Resimleri

Ürün Açıklama

Metal Mahfazalı Hücreler

ASTOR markalı Hava İzoleli Metal Clad MCL Serisi Hücreler, 40.5kV’a kadar kullanım için IEC 62271-200 standardına göre tasarlanmıştır. Projeler için uygun esnek tasarımlarla her zaman ihtiyaçları karşılar. MCL Serisi Metal Clad Hücreler, maksimum servis sürekliliğinin istendiği yerlerde kullanılmak üzere üretilmektedir. Metal Clad Hücre, iç mekan uygulamaları için tasarlanmıştır. Genellikle metal clad hücreler,enerji üretim santralleri, elektrik idaresi trafo merkezleri, çimento ve petrokimya fabrikaları, madenler, havaalanları, demiryolu, alışveriş merkezi gibi çeşitli zorlu uygulamalarda elektrik enerjisini dağıtmak için kullanılır ve transformatörler, kapasitörler ve motorlar için kontrol ve koruma sağlamak için uygundurlar.

ASTOR MCL SERİSİ METAL CLAD HÜCRE AVANTAJLARI

• Şebeke için servis sürekliliği
• Tesisinizin ömrü boyunca optimize edilmiş yatırım
• Orta gerilim santralinizi uzaktan izleme ve kontrol sistemine dahil etme imkanı.
• Yüksek akıma ve kısa devreye karşı direnç (31,5kA / 3 saniye)
• İnsanların yüksek düzeyde korunmasını garanti eder; erişilebilir bir bölme açık olduğunda, diğer bölmeler ve / veya fonksiyonel birimler enerjili kalabilir.
• Paneller arasında kolayca değiştirilebilen çekilebilir tip anahtarlama elemanları.
• Bakım, onarım ve yerinde montaj, hücrelerin ön veya arka tarafından yapılabilir.
• Şalt sisteminin oldukça modüler tipte olması, herhangi bir uygulama için gereken bileşenlerin seçimini kolaylaştırır.

YENİ METAL CLAD HÜCRELER

ASTOR ailesi üstün mühendislik ve tasarım ürünlerini sunmaya devam ederken orta gerilim anahtarlama ürünlerinin yeni üyesi hava izoleli Metal Clad hücrelerinin seri üretimine hızla devam ediyoruz. Esnek tasarıma sahip, servis sürekliliği ve maksimum koruma sağlayan ASTOR Metal Clad hücreleri 12 KV, 24 KV gerilim seviyeleri ile dünyaya kapılarını açarken TÜBİTAK destekli, KEMA tip testi sertifikalı ilk ve tek kompakt 40.5 kV metal clad hücrelerimiz ile başta yurtiçi olmak üzere dünyanın birçok bölgesini enerjilendirmeye devam ediyoruz.


metal clad