Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sayfasan Elektrik Elektromekanik ve Güç Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş., Elektromekanik sektöründe faaliyet göstermek üzere 2018 yılında kurulmuştur. Şirketin kurucusu Reha Selçuk ÖĞÜTÇÜ sektörde 14 yıldan fazla deneyime sahip olup; İzmir, Ankara, Uşak ofis ve showroomlarında faliyet göstermektedir.

Her türlü OG / AG ürün temini Alt yapı, Enerji Nakil Hatları ve Üretim tesisleri, OSB ler Hastane, Fabrika, Bina, Tesis Elektrik uygulamaları, Scada, Otomasyon ve Mühendislik çözümlerinde, Mühendislik ve Proje kapsamında verilen tüm hizmetleri uluslararası standart ve mühendislik yöntemleri ile yapmaktadır.

Kurumsal

Misyon-Vizyon

Misyon-Vizyon

MİSYON-VİZYON

Misyon

Ticari serüvenimiz içinde edindiğimiz bilgi, tecrübe ve kalite anlayışı genel politikamız olmuş bu anlayış ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Dürüst çalışmanın ve verilen sözleri tutmanın karşılığında elde edilen güvenin, bir şirket için en önemli sermaye olduğunu biliyoruz.

Vizyon

Sektöründe öncü ve belirleyici konumunu güçlendirmek, marka bilinirliğini arttırarak bir dünya markası olmak, istikrarlı ve kalıcı bir firma olmak.

Çevre Politikamız

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Sorumlu ve değerlerine bağlı bir firma olarak çevreyi koruyacağımıza ve ISO 14001 standartlarına tamamiyle uyacağımıza söz veriyoruz. Bu bağlamda, işimizi operasyonel olarak daha verimli ve toplumların enerji ile sınavında insanlığa ve dünyamıza faydalı olacak şekilde kurguladık. Çevre dostu ürünleri ve CO2 salınımının azaltılmasını destekliyoruz.

Bu anlamda kurallara uyuyor; küresel ısınmayı azaltacak aktiviteleri destekliyoruz. Bu bağlamda doğaya geri verme anlayışı ve kurumsal stratejimiz doğrultusunda aldığımız her sipariş için TEMA ve WWF kurumlarına bağışta bulunuyoruz.

Çevre Politikamız