OG/AG trafo merkezleri içerisinde kullanılacak modüler hücre tiplerine ve AG pano ebatlarına göre içeriden veya dışarıdan işletmeli olarak tasarlanır. Her bir trafo merkezi; OG bölümü, trafo bölümü ve AG bölümünden oluşmakla birlikte, ihtiyaca göre sadece OG modüler hücrelerinin bulunduğu dağıtım merkezleri de seçenekler dahilindedir. Trafo merkezleri monoblok veya prefabrik betondan yapıldığı gibi kendinden galvanizli sac veya alüminyum malzemeden de imal edilebilmektedir. Beton trafo merkezlerimizde C35 sınıfında kendinden yerleşen beton kullanılmakta olup; trafo merkezine ait kapı, panjur, sac köşk trafo merkezlerimizde ise 2 mm kalınlığında 275 g/m² galvanizli çelik saclar kullanılmaktadır. Beton köşk proje veya tek hat şemalarınızı hazırlamak için “DWG İndir” bölümünden autocad formatındaki çizimlere ulaşabilirsiniz.

Monoblok Beton Köşk
Monoblok Beton Köşk

EVA monoblok beton trafo ve dağıtım merkezleri; metal mahfazalı modüler hücrelerin, trafoların ve AG panoların zorlu çevre koşullarından yalıtılması için tasarlanmış çevre dostu trafo merkezleridir.

Prefabrik Beton Köşk
Prefabrik Beton Köşk

Monoblok beton köşkler 2,5 x 7,5 m ve 3,55 m yüksekliğinde üretilmektedirler. Bu ebattan daha büyük bir trafo merkezine ihtiyaç duyulduğunda yerine prefabrik köşkler kullanılmaktadır.

Sac Köşk
Sac Köşk

Gaz yalıtımlı modüler hücre, gaz yalıtımlı modüler hücre, gaz yalıtımlı modüler hücre, gaz yalıtımlı modüler hücre, gaz yalıtımlı modüler hücre, gaz yalıtımlı modüler hücre